11:56 Kolaymama 1 Yorum

SAKARYA BEBEKLERİ SAYENİZDE DOYUYOR / KAMPANYA


Bu hafta sizlerle Sakarya'da yol kenarına atılmış, yavru bebeklerin açlık ve sefalet içindeki durumlarını paylaşarak onlara mama yardımı yapmanızı rica etmiştik. Mamaların ilk partisi dün Sakarya Doğa ve Hayvan Hakları Koruma Derneği Başkanı İrem Çatır'a ulaştı. İrem hanım ve Sakarya Üniversitesi Doğa ve Hayvan Hakları Topluluğu'nun genç gönüllüleri mamalarınızı yavrulara götürdüler. Yavrularımız mamalarını afiyetle yerken, veteriner hekim Abdurahman Ergül de onların iç-dış parazit uygulamasını yaptı. 

Ancak tam o sırada oradan geçen bir çöp kamyonu şoförü, yukarı alanda da yavrular olduğunu, onların da açlıkla savaştığını söyledi. HaySev olarak bunu duyunca, kampanyamızı biraz daha uzatmaya karar verdik. 
Eğer siz de desteklerinizi vermek isterseniz lütfen http://www.kolaymama.com/barin​aklara-bagis adresine girerek mama bağışlayın. 
Yavrucaklarımız şu an doyuyor. Sizlerin bağışları devam ettiği sürece karınları doyacak. Her biri sizlere minnettarlar, minik patilerini sallayarak sevgilerini yolladılar.


ÖNEMLİ NOT:

- Kampanyamız devam ediyor. Lütfen http://www.kolaymama.com/barin​aklara-bagis adresine girerek mama yardımı yollayın. 

- Yavruların sadece karınlarını doyurmak değil, gerekli vitamin ve mineral desteğini almaları için kolayamama.com ve HaySev mamaları, veteriner hekimlere danışarak belirlemiştir.
- HaySev bu yavrulara ilaç desteği sağlayacaktır. 
- Kolaymama.com her paket mamadan Haysev Derneğine sosyal sorumluluk bilinci ile hayvanların tedavisinde kullanılmak üzere belli bir miktar bağış yapmaktadır. HaySev bu sefer, Sakarya için giden mamalardan gelen tüm bağışı Sakarya'daki bebeklerin tedaivlerine yönledirecektir. 
- Mama bağışı yanı sıra bu köpeklerin tedavilerine de ortak olmak isterseniz lütfen HaySev'in hesap numarasına "sakarya köpekleri" için yazarak bağışta bulunun. 
HaySev Derneği'ne bağış yapmak isteyen üyelerimiz için hesap numaramız:
Banka: Ziraat Bankası
Şube : Çankaya (798)
Hesap Sahibi: Hayvansevenler Derneği (Haysev)
Hesap No: 56997864-5002
IBAN : TR770001000798569978645002

haysev derneği e-posta: [email protected]
kolaymama e-posta: [email protected]
Yuvalandırma için : 0530 766 02 15

Lütfen
http://www.kolaymama.com/barin​aklara-bagis adresine girerek mama yardımı yollayın.

1 yorum :

  1. Eger kisisel is için kredi ihtiyaciniz var mi? evet hemen kredi transferi için bu e-postayi ([email protected]) irtibat kurulabilir.

    YanıtlaSil