SAKARYA'DA ÖLÜYORLAR LÜTFEN OKUYUN! / MAMA KAMPANYASI

21:52 Kolaymama 1 Yorum

SAKARYA'DA ÖLÜYORLAR LÜTFEN OKUYUN! / MAMA KAMPANYASI

Sakarya - Karaman, Mezarlık yolu üzerinde yaşam savaşı veren ve çoğu sadece yavru olan birçok aç, susuz köpek var! Bu köpekler oraya nereden ve nasıl geldi bilmiyoruz. 1 aylıktan 2-3 yaşına kadar her yaş aralığında 4 patili dostlarımız bir yol kenarında Sakarya Üniversitesi'nin hayvan sever öğrencileri ve gönüllüler tarafından hayatta tutulmaya çalışılıyor! Bu gençlere ve orada yaşamaya çalışan hayvanlara ÇOK ACİL MAMA DESTEĞİ GEREKİYOR. HaySev Derneği olarak bizler, ilaç ihtiyaçlarının bir kısmını karşılayacağız ancak sizden ricamız mama desteği. www.kolaymama.com konu ile ilgili olarak sitesinde bir bölüm açtı. Ayrıca, buradan alacağınız mamalardan elde edilecek gelirin bir kısmını HaySev Derneği'ne bağışlayacak. Bizler de, www.kolaymama.com'dan Sakarya için yapılacak mama siparişlerinden bize bağış olarak gelecek bu parayı Sakarya Üniversitesi Doğa ve Hayvan Hakları Topluluğu'na bu köpeklerin tedavilerinde kullanmaları için bağışlayacağız.
Yani, www.kolaymama.com adresinden Sakarya'ya yollayacağınız her paket mama ile sadece, bu köpekleri doyurmakla kalmayıp, aynı zamanda tedavilerine de destek olmuş olacaksınız.
Hadi hep beraber, bu dostlarımıza el uzatalım. Sizlerin yardımları ile onlar hayatta kalacak.
Sipariş için link: http://www.kolaymama.com/barin​aklara-bagis


haysev derneği e-posta: [email protected]
kolaymama e-posta: [email protected]

1 yorum :

  1. Eger kisisel is için kredi ihtiyaciniz var mi? evet hemen kredi transferi için bu e-postayi ([email protected]) irtibat kurulabilir.

    YanıtlaSil