Bolluca'da Hayvanlara Yapılan Katliama Sessiz Kalmayın!!!

15:34 Kolaymama 2 Yorum

Değerli Hayvan severler,
Bolluca'daki katliam girişiminin ardından, orada yaşam mücadelesi veren canlar için biz de HaySev Derneği ile beraber, yardım kampanyalarına destek olma kararı aldık. Bağışlarınızı http://www.kolaymama.com/barinaklara-bagis adresimizden yapabilirsiniz.
Değerli üyelerimiz ve kamu oyunun bilgilerine.
Saygılarımızla...
2 yorum :

 1. Merhaba, bir kac kez sokak hayvanlari icin sizden mama aldim. Madem yapilan yardimlari sayfanizda tanitiyorsunuz o zaman dernegimizin yaptigi yardimlara da yer vermenizi rica ederim.
  Bir sorum olacak: kurulusunuz Hayvan Kurtarma Derneginin yan kurulusumudur?

  Tesekkür ederim,
  Adile Pannicke
  APG Hayvan Haklari Almanya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adile Hanım merhaba,
   Sizlerden gelen bağışlar ve Derneğiniz ile ilgili her türlü paylaşım yapmaktan mutluluk ve onur duyacağımızı öncelikle belirtmek isterim.
   Blog, Facebook ve diğer sosyal paylaşım organları vasıtası ile duyurusunu yaptığımız organizasyonlar için siz değerli hayvan sever dostlarımızdan yazı, resim ve her türlü bilgi geri dönüşlerini almaktayız. Derneğinizin çok değerli bağışlarının bu şekilde duyurusunu yapabilmemiz için de bu tür kaynaklara ihtiyacımız bulunmaktadır. Sizden ricam, elinizde mevcut olan veya sizin vasıtanız ile erişebileceğimiz tüm kaynakları benimle paylaşmanız olacaktır.
   Diğer sorunuza gelecek olursak ise cevabım hayır olacaktır. Şirketimin hiçbir dernek, kişi veya kurum ile herhangi bir bağı bulunmadığı gibi belirttiğim gerçek ve tüzel kişilerin yan kuruluşu olmak gibi bir durumu da mevcut değildir.
   Şirketimizi birlikte kurduğum, sizler gibi değerli iki adet ortağım dışında sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne ödemekle yükümlü olduğum ödevlerim bulunmaktadır.
   Hayvan Kurtarma Derneği, bizim tıpkı HAYDOS ve DOHAYDER Derneklerimiz gibi, birlikte projeler üretmeye çalıştığımız, elimden geldiğince muhtaç hayvanlara yardımcı olabilmek için çabaladığımız ve bu çabaları gerçek işlere dönüştürebildiğimiz derneklerden sadece bir tanesi.
   Her türlü dernek ve / veya bireysel hayvan sever ile farkındalığı arttırmak, daha fazla muhtaç canın hayata tutunmasını sağlamak adına işbirliği yapacağımızı ve kaynaklarımızı bu canların her türlü faydasına kullanacağımızı bilmenizi isterim.
   Bu bilgiler ışığında siz ve çok değerli Derneğiniz ile, muhtaç hayvanlara faydalı olabileceğimiz her konuda , her türlü iş birliği yapacağımızı bilmenizi isterim.
   Benden her türlü talebiniz için lütfen benimle iletişimde olun. Siz değerli dostlarımız ile yapabileceğimiz ve bu iş birliği ile fayda sağlayacağımız her türlü can, ben, ortaklarım ve şirketim için onur kaynağı ve aynı zamanda varlık sebebidir.
   Saygılarımla.

   Ömercan Kirişcioğlu
   +90312 437 40 00
   +90532 442 59 22

   Sil