KIRKLARELİ'NDE DOSTLARIN DURUMU ÇOK KÖTÜ / MAMA KAMPANYASI

13:19 Kolaymama 1 Yorum

LÜTFEN BİRKAÇ DAKİKANIZI AYIRIN VE SONUNA KADAR OKUYUN Kırklareli Hayvan Sağlık Merkezi ve Geçici Hayvan Barınağı buranın adı ama inanın ki sadece adı böyle. İçinde ne sağlık adına ne de bakım adına hiç bir şey yapılmıyor. Belediye, sokaklarda buldukları köpekleri buraya atıyor, üstlerine kilit vuruyor ve sadece arada sırada bir görevli geliyor ve ölenleri çöp konteynırına atıyor! Evet atıyor,gömmüyor bile. Ne suları var, ne mamaları bu yavrucakların. Sonuç olarak yine gönüllüler devreye giriyorlar. Bütçelerinin yettiği kadar 1-2 paket mama alıyorlar gidiyorlar ve ellerinden geldiğince sularını verip bir parça mama verebiliyorlar. İşte bu nedenle HaySev olarak, bu gönüllülerin desteğe ihtiyaçları olduğunu tespit ettik ve mama kampanyası açıyoruz. Malum önümüz kış, 4 bir tarafı tel örgü ile kapalı olan, köpeklerin kaçıp başlarının çaresine bakamayacakları şekilde mahkûm hayatı sürdüğü Kırklareli Barınağı’na yardım etmek istiyoruz. Her yerin pislik içinde olduğunu, yaralı hayvanların tedavi beklediğini, yavru ve büyük köpeklerin bir deri bir kemik kaldığını fotoğraflarda göreceksiniz. Kim bilir ne zamandan önlerine atılmış, taş kesmiş ekmekleri yavruların yemeye çalıştığına bu albümde şahit olacaksınız. Her zamanki gibi kolaymama bizlere bu konuda destek veriyor. http://www.kolaymama.com/barinaklara-bagis adresinden girerek, veteriner hekimler tarafından onaylanmış, besleyici mamalardan dilediğinizi seçerek Kırklareli Barınağı’na yollamanız yeterli. Yapacağınız her alışverişten, Kolaymama HaySev Derneği’ne belli bir para bağışı yapacak böylece biz de bu para ile orada tedavi bekleyen köpeklere yardımcı olacağız. Hadi gelin, hep beraber bir kere daha, bu sefer Kırklareli’nde dostları kurtaralım. Onlara hem mama, hem tedavi desteği sunalım. Hatta sahiplenelim, hayatta bir şans verelim. MAMA BAĞIŞLARINIZ İÇİN: http://www.kolaymama.com/barinaklara-bagis TEDAVİ BAĞIŞLARINIZ İÇİN: Banka: Ziraat Bankası Şube : Çankaya (798) Hesap Sahibi: Hayvansevenler Derneği (Haysev) Hesap No: 56997864-5002 IBAN : TR770001000798569978645002 SAHİPLENMEK İÇİN: [email protected] NOT: Haysev Derneği'nin bu projesi, Ankara Valilik Makamı’ndan aldığı ve 2860 sayılı Yardım Toplama Kanunu’nun izni ile gerçekleştirilmektedir.
MAMA BAĞIŞLARINIZ İÇİN: http://www.kolaymama.com/barinaklara-bagis

TEDAVİ BAĞIŞLARINIZ İÇİN: 
Banka: Ziraat Bankası
Şube : Çankaya (798)
Hesap Sahibi: Hayvansevenler Derneği (Haysev)
Hesap No: 56997864-5002
IBAN : TR770001000798569978645002

SAHİPLENMEK İÇİN: [email protected]

NOT: Haysev Derneği'nin bu projesi, Ankara Valilik Makamı’ndan aldığı ve 2860 sayılı Yardım Toplama Kanunu’nun izni ile gerçekleştirilmektedir.

1 yorum :

  1. Başarılı bloğunuzda bize lutfedip ve verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşekkürlerimizi sunar, yayın hayatınızda grand mobilya firması olarak başarılar dileriz.

    YanıtlaSil