Onun bir adı yoktu / KOLAYMAMA TEDAVİYİ ÜSTLENDİ

14:03 Kolaymama 0 Yorum

www.kolaymama.com, PATİ'NİN 1000 TL'LİK TEDAVİ MASRAFINI ÜSTLENMİŞTİR. KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. PATİ ŞU ANDAN İTİBAREN YUVA ARAMAKTADIR. 
Pati’ye yuvasını açmak isteyenler için iletişim numarası: 0532 684 47 38
Yer: Ankara (Türkiye’ye yuvalandırılabilir)

Bir sokak köpeği olarak doğdu. Bir evi, yatağı, ya da bir mama kabı hiç olmadı. Başını kimse okşamadı, ya da sahibi ile yürüyüşlere çıkmanın keyfini hiç yaşamadı. 
Onun bir adı yoktu, onun bir kimliği yoktu. Yalnızlığının içinde, sığındığı mahallede, gelen geçen insanlara, belki onu görürler diye hafifçe kuyruğunu sallardı. Asla onlardan bir kötülük gelebileceğini düşünmedi ama o kötülük bir gün ansızın dünyasını kararttı. 
Bir motor sesi, dev bir metal parça hızla üzerine geldiğinde kalakaldı ve ardından büyük bir acı hissetti. Bir an yaşadığı şokla kalakaldı ve ardından kırılan kemik sesleriyle yere yığıldı. Büyük metal kutu yanından durmadan geçip gitti, olaya şahit olan bir hayvan sever ise hemen yanına koştu. Yerde hareketsiz yatarken, yarı açık gözlerinde soru soran bir hali vardı: “Neden?” der gibi…
Olay Yalova’da gerçekleşti ve HaySev hemen onu Ankara’ya ortopedi ameliyatlarında son derece başarılı sonuçlar aldığı VTM’ye transfer etti. Artık bir ismi olmuştu: Pati.
Tam manasıyla tuzla buz olmuş bir bacakla kliniğe Savaş Soyer’in nakil aracıyla geldi hemen ameliyata alındı. Ameliyatı çok ama çok başarılı geçti ve Pati, mucizevî bir şekilde ayağa kalktı. 
Bu dostumuzun tedavi masrafı tam 1000 TL tuttu. Ona yardım etmek, yalnız olmadığını hissettirmek için yardımlarınızı yollar mısınız? Ve hatta, artık ayağa kalktığı ve yürümeye başladığı için ona evinizde ya da bahçenizde bir yuva verip, bundan sonraki hayatında mutlu ve güvende yaşamasına vesile olmak ister misiniz?

www.kolaymama.com, PATİ'NİN 1000 TL'LİK TEDAVİ MASRAFINI ÜSTLENMİŞTİR. HAYSEV DERNEĞİ OLARAK KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. PATİ ŞU ANDAN İTİBAREN YUVA ARAMAKTADIR. 
Pati’ye yuvasını açmak isteyenler için iletişim numarası: 0532 684 47 38
Yer: Ankara (Türkiye’ye yuvalandırılabilir)

0 yorum :