ERDEK BARINAĞINA KOLAYMAMA ve HAYSEV AİLESİNDEN GÖNDERİLEN 600 KİLO MAMA BARINAKTAKİ HAYVANLARIMIZA ULAŞTI...

19:34 Kolaymama 0 Yorum

Erdek’te yazın bitmesi ile “yaz hediyeleri” de sokaklara terkedildiler. Yazlıkçılardan geriye kalan sokaklar dolusu köpekler oldu. Ve bu köpekler şimdi Erdek Barınağı’nda yaşıyorlar. Barınağın kapasitesi durumu kaldırmaz hale gelip bir de hamile olanlar doğurmaya başlayınca, HaySev Derneği olarak Erdek Barınağı’na mama yardımı yapmanın elzem olduğunu tespit ettik.


Bu mama bağışı, aşağıda isimleri bulanan ve www.kolaymama.com adresindeki "barınaklara bağış" başlığı altında "HaySev karar versin" diyerek mama bağışında bulunan HaySev ailesinin değerli üyelerinden gelen 600 kg mama olarak HaySev Derneği tarafından barınaktaki köpeklere yollandı. İşte Erdek Barınağı’na giden mama yardımlarınızı dostlarımız afiyetle yerken çekilen fotoğraflar ve buraya mama yollamamıza katkıda bulunan değerli üyelerimizin isimleri…NOT: Barınaklara bağışlarınızı için lütfen http://www.kolaymama.com/barinaklara-bagis linkine tıklayarak HaySev’in belirlediği barınaklara ve yerlere bağışlarınızı yollayın. Bağışlarınız sayesinde oralardaki dostlarımız karınları tok uyuyorlar. 
HaySev karar versin diyerek mama bağışında bulunan değerli üyelerimizin isimleri:
Oz OZ, Çiğdem CERİT, Candan DEMİRTUNA ,Hamit Şekerci, Sonat ÖZAŞKINLI, Pınar EROĞLU, Şule CİLANBOL, Elvan BENSASON, Cemile ORUC, Berrak TEYMUR, Emek DUMAN, Ferhat EDİZKAN, Korhan KOROGLU, İdil BAL, Gizem ALPAKGİR, Asaf GÜRSES, Pınar ATAOĞLU, Menekşe YILMAZ, Fusun KODAMAN, Serdal AYDOĞDU, Meltem ÇÖLLÜ, Reyzan KOÇ, Işık TOPAK, Gul OZTOPRAK, Sinem KAŞIKCI, Musab ŞAHİN, Murat MANAZ, Gül OZTOPRAK, Beliz MILLER, Vildan YAHNİ, Petek SABAN, Yasemin INOGLU, Miray AKSULU, Deniz ERGUN, Sinem LOSTAR, Arlet INCİDUZEN, Tolga DAĞLIER, Emrah ÖZDEMİR, Zeynep KAYACAN, Pınar DOĞANCI, Naile UZUN, Serkan EROL, Sibel ERDUMAN, Özlem TUZCU, Zeynep ERSAYAN, Ayla ÖZDEMİR, Dilara KÖSEOĞLU, Ceren ZENGİN, Selen DİLLİ, Alev GÜRDAĞCIK, Adalet Hülya DEMİR, Gül Ayşe ÖNER, İlknur KARAKILIÇ
 

0 yorum :