ACANA GRASSLANDS 5 YILDIZLI KEDİ MAMASI

13:35 Kolaymama 0 Yorum


ACANA GRASSLANDS 5 YILDIZLI KEDİ MAMASI

Alberta’nın bereketli topraklarını yansıtan ACANA Grasslands, hepsi elimize her gün taze olarak geçen yerel kuzu, tane yumurta, canlı yakalanmış balık ve kemikleri alınmış ördek ile zenginleştirilmiştir.
ACANA‘nın taze et çeşitliliği kedinizin doğal besinini yansıtır ve New Brunswick ringasının cömertçe yapılan infüzyonları kedinizin sağlık durumunu en üst düzeye çıkarır.
İstenmeyen karbonhidratları azaltmak için tahıl içermeyen ACANA, zengin ve doğal bir bitkisel gıda kaynağı olarak yerel meyve ve sebzeler içerir.

Kanada’nın en iyi ve en taze malzemelerinden ödüllü mutfaklarımızda hazırlanan ACANA, kedinizin veya yavru kedinizin mutlu, sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar. Garanti ediyoruz!
En yüksek kalitedeki gıdanız, Tabiat Ana’nın kedinizin veya yavru kedinizin yemesini istediği besinleri taklit eder!

%65 oranında et ve balık ile zenginleştirilmiş ACANA Grasslands, kedinizin et ve proteinden zengin bir gıdaya yönelik geliştirdiği evrimsel adaptasyona uygundur, ayrıca taze et çeşitleri doğal besinin farklılığını ve tazeliğini yansıtır.

Alberta Kuzusu – çiftlikte yetiştirilir ve yerel Alberta çiftliklerinden taptaze olarak ulaştırılır
Canlı Yakalanmış Balık – kuzey Walleye yerel olarak avlanır ve taptaze olarak ulaştırılır
Kafessiz olarak yetiştirilen Ördek – Kanada ördeğimiz kafessiz olarak yetiştirilir ve her gün taptaze olarak ulaştırılır
1. Kalite Yumurtalar – yerel prairie tarlalarından her gün taptaze ve sağlam olarak ulaştırılır.

ACANA Grasslands, bol güneş alan Okanagan vadisinden Kırmızı Enfes elmalar, yerel prairie tarlalarının kara topraklarından balkabağı, Burbank patatesleri ve ıspanak yaprakları gibi meyve ve sebzelerden tam tamına %35 oranında içerecek şekilde zenginleştirilmiştir. Hepsinden sağlığı ve bağışıklık sistemini en üst düzeye çıkaracak güzellik fışkırır.

Kedinizin doğal gıdasına uygun olacak şekilde zengin protein ve düşük miktarda karbonhidrat içeren ACANA Grasslands, pirinç ve mısır gibi glisemik değeri yüksek tahıllar içermez.

Uzun süredir obezite ve diyabet ile ilişkilendirilen glisemik değeri yüksek tahıllar, çabuk parçalanıp kedinizin kan şekerinde hızlı ve büyük bir artışa sebep olurlar.

Tahıl içermeyen ve karbonhidrat değeri düşük olan ACANA, kedinizin kan şekerinin uzun bir süre boyunca daha az oranda yükselmesini sağlar; böylelikle, sağlık durumunu en üst düzeye çıkarmak için kedinin insüline karşı hassasiyeti faydalı olacak bir artış gösterir ve yağ depolaması azalır.

ACANA Grasslands‘in her zerresini; bağışıklık sistemi ile kedinizin sağlığı ve canlılığının belirtisi olan deri ve tüy yapısını güçlendirmesi için, canlı yakalanmış New Brunswick ringasından elde edilen, kaynağını denizlerden alan Omega 3 (DHA, EPA) ile doldurduk.

Ardıç meyvesi, lavanta çiçeği, güneşte kurutulmuş yonca ve nane yaprağı gibi organik deniz sebzeleri ve bitkileri, metabolizmayı güçlendirirken, kedinizin sindirim sistemini besler ve kuvvetlendirir.
Detaylı ürün incelemesi, diğer çeşitler ve satın almak için;
http://www.kolaymama.com/KEDI,LA_381-2.html#labels=272-2,554-3

0 yorum :