ACANA PACIFICA 5 YILDIZLI KEDİ MAMASI

15:17 Kolaymama 0 Yorum


ACANA PACIFICA TAHILSIZ 5 YILDIZLI KEDİ MAMASI
Kanada’nın bakir kalmış Pasifik sularının zengin deniz hasadını yansıtan ACANA Pacifica, hepsi Kuzey Vancouver Adası’ndan elimize her gün taze olarak geçen Pasifik somonu, ringa ve dil balığı ile zenginleştirilmiştir.
ACANA‘nın zengin çeşitlilikteki taze, canlı yakalanmış balıkları, kedinizin doğal besinini yansıtmak ve sağlık durumunu en üst düzeydeyken desteklemek için protein oranı yüksek bir kaynak sunar.
İstenmeyen karbonhidratları azaltmak için tahıl içermeyen ACANA, doğal bitkisel gıdalardan oluşan zengin bir kaynak olarak yerel meyve ve sebzeler içerir.

Bölgemizin en iyi ve en taze malzemelerinden yapılan ACANA, üzerine titrediğiniz kedinizin veya yavru kedinizin sağlıklı ve kuvvetli olmasını sağlar. Garanti ediyoruz!

BALIKLA ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ...
En yüksek kalitedeki gıdanız, Tabiat Ana’nın kedinizi veya yavru kedinizi yemesi yönünde evrimleştirdiği besinleri taklit eder!
Tam tamına %65 oranında besleyici balık kullanılarak üretilen ACANA Pacifica, kedinizin proteinden zengin bir gıdaya yönelik geliştirdiği evrimsel adaptasyona uygundur, ayrıca taze ve yerel balık çeşitleri, Tabiat’ın kedinizin yemesini istediği besinlerin farklılığını ve tazeliğini yansıtır.
Kanada Somonu – Kuzey Pasifik sularından çıkarılır ve her gün taptaze olarak ulaştırılır

Canlı Yakalanmış Ringa – Kuzey Vancouver Adası’nda yakalanır ve her gün taptaze olarak ulaştırılır
Canlı Yakalanmış Dil Balığı – Kuzey Vancouver Adası’nda yakalanır ve her gün taptaze olarak ulaştırılır
İnsan tüketimine elverişli olduğu kanıtlanan yerel içerik bileşenlerimiz gerçek anlamda tazedir – dolayısıyla asla donmuş değillerdir ve her gün koruyucu madde içermeksizin elimize ulaşırlar
TAZE YÖRESEL MEYVE ve SEBZELER
ACANA Pacifica, bol güneş alan Okanagan vadisinden Kırmızı Enfes elmalar ve Barlett armutları, yerel prairie tarlalarının kara topraklarından balkabağı, Burbank patatesleri ve ıspanak yaprakları gibi meyve ve sebzelerden tam tamına %35 oranında içerecek şekilde zenginleştirilmiştir. Hepsinden sağlığı ve bağışıklık sistemini en üst düzeye çıkaracak güzellik fışkırır.
TAHIL İÇERMEZ ve KARBONHİDRAT DEĞERİ DÜŞÜKTÜR
Kedinizin doğal gıdasına uygun olacak şekilde zengin protein ve düşük miktarda karbonhidrat içeren ACANA Pacifica, pirinç ve mısır gibi glisemik değeri yüksek tahıllar içermez.
Uzun süredir obezite ve diyabet ile ilişkilendirilen glisemik değeri yüksek tahıllar, çabuk parçalanıp kedinizin kan şekerinde hızlı ve büyük bir artışa sebep olurlar.

Tahıl içermeyen ve karbonhidrat değeri düşük olan ACANA, kedinizin kan şekerinin uzun bir süre boyunca daha az oranda yükselmesini sağlar; böylelikle, sağlık durumunu en üst düzeye çıkarmak için kedinin insüline karşı hassasiyeti faydalı olacak bir artış gösterir ve yağ depolaması azalır.
SAĞLIKLI DERİ ve TÜY YAPISI
ACANA Pacifica‘nın her zerresini; bağışıklık sistemi ile kedinizin sağlığı ve canlılığının belirtisi olan deri ve tüy yapısını güçlendirmesi için, canlı yakalanmış New Brunswick ringasından elde edilen, kaynağını denizlerden alan Omega 3 (DHA, EPA) ile doldurduk.
GELİŞMİŞ METABOLİZMA
Ardıç meyvesi, lavanta çiçeği, güneşte kurutulmuş yonca ve nane yaprağı gibi organik deniz sebzeleri ve bitkileri, metabolizmayı güçlendirirken, kedinizin sindirim sistemini besler ve kuvvetlendirir.

Detaylı ürün incelemesi, diğer çeşitler ve satın almak için;

0 yorum :