DOĞANIN DOKUNUŞU...

16:39 sukas2 0 Yorum


PROFINE ADULT LAMB KUZU ETLİ KÖPEK MAMASI
Yetişkin köpekler için doğal Kuzu Eti ve Patetes Formülü Kilo almaya yatkın veya fazla kiloya sahip köpeklerin kilo kontrolü için hypo - allergenic Yeni Zelanda kuzusu ve sebze kolay hazmedilebilir ve yüksek etki gücü..
Besin Tavsiyesi: Köpeğinizin kilosunu düşürmek için, hedef kiloyla orantılı olarak günlük miktarlarda veriniz. Vücut ağrılığını korumak için kilo koruma günlük miktarlarını kullanınız.Light kuzu eti ve patates, kilo fazlası olan köpeklerin besin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.
Mamanın İçeriği: Kuzu, Patates, Mısır, Kümes Hayvanı Yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), Somon Yağı, Doğal Tatlandırıcılar, Kuru ve Sade Pancar Küspesi, Kuru Elma, Bira Mayası, Domates, Yucca Schidigera Özü, Mineraller, DLmetionin, L-Lizin, Mannan oligosakkaritler, Fructo-oligosakkaritler, Prebiyotikler, Organik Bakır, Kolin Klorür, Organic Çinko, Organik Manganez, Organik Selenyum, Biyotin, Niasin, Kalsiyum Pantothenate, Vitamin A, Vitamin B12 İlavesi, Riboflavin İlavesi (Vitamin B2 kaynağı), Tiyamin Mononitrat (Vitamin B1 Kaynağı), Pridoksin Hidroklorid (Vitamin B6 Kaynağı), Folik Asit, Vitamin D3,Vitamin E (alfatocopherol).
Besleme Avantajları
KİLO KONTROLÜ FORMÜLÜ: Düşük yağ + hazmedilebilir protein açısından zengin = sağlıklı kilo kaybı
HYPO-ALLERGENIC: kuzu eti ve patates = alerjik reaksiyon ya da gıda hassasiyetine sebep olmaz
BAĞIŞIKLIK: Bio Plus + prebiyotikler ve fonksiyonlu besinler(A,C,E) = bağışıklık artırıcı
KALP VE SİNİR SİSTEMİ: Omega-3 ve Omega-6 dengeli orantı= kalp ve sinir sistemi sağlığı
Garantili Analiz her 1 Kg başına: Ham protein 25%,Ham yağ 9%, Ham lif 3,5%, Nem 10%, Ham kül 6,5%,Kalsiyum 1,5%, Fosfor 1,1%
Katkı Maddeleri: vitamin E (Çinko 107 mg, Selenyum 0,2 mg Vitamin A 20000 IU, Vitamin D3 1950 IU,α-tocopherol) 500 mg, Bakır 18,8 mg,
ME: = 3758 kcal/kg Omega-6:2,8% / Omega-3: 0,51%

Detaylı Ürün incelemesi ve satın almak için;


0 yorum :