PEDIGREE DENTASTIX AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

17:26 sukas2 0 Yorum


Pedigree DentaStix tartar oluşumuyla nasıl mücadele ediyor?

Pedigree DentaStix’in diş ve diş eti hastalıklarına karşı korumada nasıl yardımcı olabileceğini yakından inceleyin.

3 yaşın üzerindeki her 5 köpekten 4’ünün diş ve diş eti hastalığına yakalanması üzücü bir gerçektir. Bu durum, genelde acılı ve pahalı bir tedaviyle sonuçlanmaktadır. Pedigree DentaStix, günlük olarak alındığında tartar oluşumunu %80’e kadar azaltmaktadır.
DentaStix farklı köpekler için farklı boyutlarda mevcuttur (küçük, orta ve büyük). Lezzetli olmasının yanı sıra, şekersizdir ve orta boy çubuğu sadece 82 kalori içermektedir.
Pedigree DentaStix ile gerçekten gurur duyuyoruz, sadece kendimiz değil, veterinerlerin %74’ü de DentaStix’i ağız sağlığı için faydalı bir ürün olarak önermektedir.
Bu çubuklar, özel bir doku & etkin maddelerin bir birleşimidir.
1. Özel doku
Pedigree® DentaStix®'in özel X şeklindeki yapısının da yardımıyla, günlük olarak verildiğinde özel dokusunun tartar oluşumunu %80'e kadar azaltmaya yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
2. Etkin maddeler
Pedigree DentaStix, köpeğinizin salyasında bulunan kalsiyuma bağlanan ve tartar oluşumunu yavaşlatan iki etkin madde (sodyum tripolifosfat ve çinko sülfat) içermektedir. Bu da plağın uzun süre yumuşak kalmasına yardımcı olmakta ve Pedigree DentaStix çiğneyerek tartarın daha kolay uzaklaştırılmasını sağlamaktadır.
Detaylı ürün incelemesi ve satın almak için;
http://www.kolaymama.com/KOPEK,LA_380-2.html#labels=271-2,246-3
Kaynak:www.pedigree.com.tr/

0 yorum :